Projektai

ĮSTAIGOS IR  SOCIALINIŲ PARTNERIŲ ORGANIZUOJAMI PROJEKTAI: 

 
ProjektaiProjektas „Lietuvos mažųjų žaidynės” – Įstaigos ugdytiniai dalyvauja projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).
Šio projekto tikslai:
• Didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį.
• Skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Projektai

Projektas „Futboliukas” – tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu.
Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

 

Projektai„Sveikatiada“ – nacionalinis projektas, vykdomas bendra valstybinių institucijų, socialiai atsakingo verslo bei nevyriausybinių organizacijų iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklų bendruomenėse. Išskirtinis dėmesys šiame projekte skiriamas ugdyti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius vaikams patrauklioms priemonėmis – žaidynėmis, viktorinomis, mankštomis, šokiais bei kita netradicine interaktyvia veikla.
„Sveikatiados“ tikslas – ugdyti vaikų ir jų šeimų sveiką gyvenseną sveikatiada.lt

Projektai

 

Tarptautinis vaikų meno projektas, organizuojamas Kauno menų darželio „Etiudas“, kurio tikslas – išgyventi kūrybos džiaugsmą netradiciškai švenčiant Motinos dieną.

 

Projektai„Kimochis“ – įstaigoje vykdoma „Kimochis“ (japonų kalba „kimochi“ reiškia „jausmas“)  ugdymo programa, parengta remiantis prasmingomis vaiko raidos ir socialinio-emocinio mokymosi teorijomis. Vaikai naudodami „Kimochis“ priemones turi galimybę įgyti  įgūdžių, kurie padės suprasti ir valdyti savo emocijas, globoti ir rūpintis kitais, kurti tvirtus santykius, priimti atsakingus sprendimus ir konstruktyviai spręsti keblias situacijas

 

Skip to content