Projektai

ĮSTAIGOS IR  SOCIALINIŲ PARTNERIŲ ORGANIZUOJAMI PROJEKTAI: 

Tarptautinis projektas „Baltijos šalių pasakos“, kuriame dalyvauja Estijos, Latvijos ir Lietuvos lopšeliai-darželiai:

  • Sillamäe Lasteaed Päikseke (Estonia);
  • Rīgas 141. pirmsskolas izglītības iestāde „Kastanītis“ (Latvia);
  • Daugavpils 1. pirmsskolas izglītības iestāde (Latvia);
  • Vilniaus lopšelis-darželis „Prie pasakų parko“ (Lietuva);
  • Vilniaus lopšelis-darželis Vėjelis“ (Lietuva).

Projekto tikslas –  sudominti vaikus pasakomis, knygomis, lavinti vaikų kalbinius gebėjimus, ugdyti kūrybiškumą.

 

Projektas „Futboliukas“ – tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu.
Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

„Sveikatiada“ – nacionalinis projektas, vykdomas bendra valstybinių institucijų, socialiai atsakingo verslo bei nevyriausybinių organizacijų iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklų bendruomenėse. Išskirtinis dėmesys šiame projekte skiriamas ugdyti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius vaikams patrauklioms priemonėmis – žaidynėmis, viktorinomis, mankštomis, šokiais bei kita netradicine interaktyvia veikla.
„Sveikatiados“ tikslas – ugdyti vaikų ir jų šeimų sveiką gyvenseną sveikatiada.lt

 

Tarptautinis vaikų meno projektas, organizuojamas Kauno menų darželio „Etiudas“, kurio tikslas – išgyventi kūrybos džiaugsmą netradiciškai švenčiant Motinos dieną.

 

„Kimochis“ – įstaigoje vykdoma „Kimochis“ (japonų kalba „kimochi“ reiškia „jausmas“)  ugdymo programa, parengta remiantis prasmingomis vaiko raidos ir socialinio-emocinio mokymosi teorijomis. Vaikai naudodami „Kimochis“ priemones turi galimybę įgyti  įgūdžių, kurie padės suprasti ir valdyti savo emocijas, globoti ir rūpintis kitais, kurti tvirtus santykius, priimti atsakingus sprendimus ir konstruktyviai spręsti keblias situacijas