Galerija

Vilniaus lopšelių-darželių "Vėjelis" ir "Žiedas" priešmokyklinių grupių bendra veikla "Pasaka iš ateities" (2023 m. gegužė)

Štai praūžė dar viena spalvota Draugystės savaitė lopšelyje-darželyje „Vėjelis“. Palaikant šią iniciatyvą visa darželio bendruomenė kiekvieną darbo dieną rengėsi vis kita spalva. Vaikai sužinojo apie tai, kas yra patyčios ir kaip užkirsti joms kelią. Sužinojo, ką reiškia draugauti, palaikyti, padėti, būti kartu. Vaikai kūrė draugystės mandalas, darė vienas kitam masažą, dalino apkabinimus draugams, širdeles, bei turėjo galimybę nueiti vieni pas kitus į svečius (2023 m. kovas).

Vilniaus lopšelio-darželio "Vėjelis" ir socialinių partnerių iš Vilniaus lopšelių-darželių "Aitvaras", "Gabijėlė" ir "Žiedas" priešmokyklinio amžiaus grupių ugdytinių ir jų pedagogų sporto šventė "Sportuokime ir aukime sveiki 2023" (2023 m. vasaris)

Vilniaus lopšelio-darželio „Vėjelis“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Malūnėlis“ ugdytiniai dalyvavo Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) organizuotame respublikiniame projekte „Baltos Futboliuko Kalėdos“ (2022 m. gruodis)

Įstaigoje lapkričio 16 d. minėjome tolerancijos dieną. Kūrėme 2022 m. tolerancijos simbolį - namą.

1 2 ... 16

 

Skip to content